KAYIT VE KONAKLAMA

KAYIT ÜCRETLERİ
Yurt İçi Katılımcı (Akademik Personel/Öğrenci/Sektörel Katılım) 400 TL
Dış Katılımcı 500 TL
Poster Resim Sunum Ücreti 400 TL

 

KATILIMCILAR İÇİN KAYIT VE ÖDEME BİLGİLERİ

 

 1. Kongreye yurt içinden katılacak bütün katılımcılar (lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri dahil) 400 TL, akademik olmayan dış katılımcı olarak katılacak  ise 500 TL katılım ücreti ödeyecektir. 
 2. Bir yazar en fazla iki bildiri ile kongreye katılabilir. İkiden fazla sözel/poster bildiri sunmak isteyen her katılımcının 200 TL ek bildiri sunum ücretini ödemesi gerekmektedir. Kongremize bildiri ya da bildirisiz katılan ve katılım belgesi isteyen talep eden her katılımcı 400 TL katılım ücreti ödemekle yükümlüdür. Kongremize gönderilen bildirilerde yazar sayısı 5 kişi ile sınırlandırılmıştır. 5 yazar üzerindeki çalışmalar hakkında ilgili yazarların çalışmaya ne türde katkı yaptığını gösteren resmi onaylı belge talep edilmektedir ve edilecektir. Bu belgeye sahip olmayan hiçbir çalışmaya kongremizde değerlendirme imkânı ve olanağı sağlanmayacaktır. KONGREMİZE DİNLEYİCİ VE İZLEYİCİ OLARAK KATILANLAR KAYIT YAPTIRMAK KAYIT ÜCRETİ ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.
 3. Kongremize gönderilen sözlü ve poster bildiriler eğer “YÜKSEK LİSANS ve DOKTORA” Tezlerinden üretilmiş ise ilk sırada ilgili çalışmanın sahibi ve ikinci sırada ise danışmanın ismi yer almalıdır. 
 4. Akademik teşvik bünyesinde yer alan Karma sergi için katılım ücreti ise her bir eser için 400 TL’dir. İki veya daha fazla eser sunmak isteyenlerin ekstra eser sunum ücreti ödemesi gerekmektedir.
 5. Karma sergi katılım belgesi sadece eser sunan katılımcılara verilecektir, poster bildiri sunan katılımcılar karma sergi bünyesinde yer almayacak ve bu katılımcılara sergi eser sunum belgesi verilmeyecektir.
 6. Sadece kayıt ücreti yatıran katılımcılara "KATILIM BELGESİ" verilecektir. 
 7. Otele konaklama için rezervasyon yaptırırken mutlaka kongre için geldiğinizi belirtiniz. Kongre katılımcılarına özel indirim yapılmaktadır. Bu bilgiyi vermezseniz indirimden yararlanamazsınız.
 8. 09 Mart 2019 tarihine kadar yapılan ödemeler kabul edilecektir. Bu tarihten sonra yapılan ödemeler dikkate alınmayacak ve bildiriniz kabul edilse de kongre kitapçığında yer almayacaktır.
 9. Kongre katılım ücreti, kongre hesabına yatırıldıktan sonra ödeme dekontu muhasebe@guvenplus.com.tr adresine gönderilmelidir. Ödeme dekontu ilgili adrese ulaştıktan sonra davet mektubunuz tarafınıza e-posta ile iletilecektir.  

 

KAYIT ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER

 

 • Bilimsel Toplantılara Katılım
 • Basılı Materyaller (Yaka Kartı, Katılımcı Belgesi)
 • Kongre Programı
 • Gün Boyu İkramlar
 • Geniş özet bildirilerin yer alacağı e-kitap (Kongre sonrası internet sitesinden ilan edilecektir)

 

İPTAL VE İADE KOŞULLARI

 

 • 01 Aralık 2018 tarihine kadar yapılan iptallerde kongre katılım ücretinin %50’si iade edilir.
 • 01 Eylül 2018 tarihinden sonra yapılan iptallerde kongre ücreti iade edilmez.
 • Kongre ücret iadeleri kongre bitiminde katılımcıya havale edilir.

 

 

 Hesap Sahibi: DOĞUŞ ONUR

HESAP NO

ŞUBE KODU

IBAN NO

PARA CİNSİ

BANKA ADI

0043969  1112 TR860004601112888000043969 TL AKBANK HALKALI ŞUBESİ
0038566  1112 TR070004601112036000038566 EURO AKBANK HALKALI ŞUBESİ

 

Kongre Merkezi

Prof. Muammer Aksoy Caddesi No:3 Zeytinburnu, Istanbul, 34020, Türkiye